Fotoksiążka dziecka jako pomysł na prezent dla dziadków

Czy zbiór najpiękniejszych wspomnień z różnych etapów życia wnuka nie byłby fantastycznym prezentem dla babci i dziadka? Zdecydowanie tak! Wybierz upominek, który poruszy serca dziadków, dogłębnie wzruszy i wzbudzi wiele pozytywnych emocji. Fotoksiążka dziecka to idealny pomysł na prezent na urodziny babci czy dziadka, ale można ją podarować także bez szczególnej okazji. Stanowi zapis bezcennych chwil, do których dziadkowie będą wracać z wielką pasją i w każdej wolnej chwili, kiedy najdzie ich ochota na wzruszające wspomnienia.

Fotoksiążka dziecka – czy to dobry pomysł na prezent dla dziadków?

Moment przyjścia na świat ukochanych wnucząt to dla wielu dziadków niezwykle ekscytujący czas. W trakcie całego procesu dorastania babcia i dziadek pragną aktywnie uczestniczyć w życiu wnuka i chcą przekazywać mu swoje najważniejsze wartości. Z pamięci jednak szybko ulatują takie chwile, jak pierwsze kroki, spacery, wizyty dziadków, czy wspólne wakacje. Fotoksiążka pozwala zgromadzić w jednym miejscu fotografie ze wszystkich etapów dorastania dziecka. Tradycyjna formuła książki jest wygodna w przeglądaniu i dostarcza relaksującej rozrywki. Dziadkowie mogą umieścić fotoksiążkę na honorowym miejscu w swojej biblioteczce i z dumą sięgać po nią za każdym razem, gdy chcą pokazać zdjęcia swojego wnuka znajomym, czy sąsiadom. Doskonała jakość wydania oraz twarda oprawa sprawiają, że fotoksiążka staje się bezcenną pamiątką dla każdej babci i każdego dziadka.  

Fotoksiążka dziecka – czym się różni od tradycyjnego albumu?

Dziadkowie zdecydowanie cenią sobie tradycję i sprawdzone rozwiązania. Jednak z pewnością zachwycą się także bardziej nowoczesną formą albumu na zdjęcia, jaką jest fotoksiążka dziecka. Różni się ona od klasycznego albumu przede wszystkim tym, że fotografie są tutaj nadrukowane bezpośrednio na stronach książki, a nie wklejane lub wsuwane do specjalnych kieszeni, jak to jest w przypadku tradycyjnych albumów. Dzięki temu można mieć pewność, że zdjęcia nigdy się nie zniszczą, nie zgubią i nie wypadną z albumu. Twarda oprawa solidnie chroni całą zawartość przed uszkodzeniami i zamoczeniem. Wysoka jakość wydruku cyfrowego pozwala idealnie odwzorować każdy szczegół zdjęcia i nadać mu pożądaną kolorystykę. Co więcej, fotoksiążkę można dowolnie personalizować poprzez wybór określonego formatu oraz rodzaju papieru, ułożenie zdjęć, dobranie tła i ozdobienie stron za pomocą elementów dekoracyjnych takich, jak kliparty, cytaty, ramki oraz symbole, które pomogą nadać fotoksiążce indywidualny styl.    

Jak wykonać fotoksiążkę dziecka dla babci i dziadka?

Aby wykonać własną fotoksiążkę dziecka, można skorzystać z pomysłów dostępnych na stronie Empik Foto. Wystarczy wybrać jeden z oferowanych szablonów i przystąpić do kreowania albumu. Wcześniej należy też zebrać odpowiednią ilość fotografii dziecka, które chciałoby się umieścić w książce. Mogą to być zdjęcia samej pociechy w różnym otoczeniu, np. w domu, czy na świeżym powietrzu, jak i wspólne fotografie, na których widnieją rodzice oraz dziadkowie, a także najlepsi przyjaciele malucha. Warto wybrać zdjęcia dobrej jakości, odpowiednio ostre i dokumentujące ważne wydarzenia takie, jak chrzest, pierwsze święta, czy pierwszy samodzielny spacer na własnych nóżkach. Wybieraj spośród kilkudziesięciu szablonów dostępnych w sklepie internetowym Empik Foto, dostosuj parametry i zamów najcenniejszy prezent dla dziadków w postaci fotoksiążki dziecka!